Gadżety

GateBox – sterownik do bram, drzwi i furtek

GateBox - sterownik do bram, drzwi i furtek
Przedstawiony moduł pozwala na sterowanie zarówno bram wyposażonych w napęd elektryczny, jak i drzwi z zamkiem elektrycznym. Dzięki niemu można zarządzać nie tylko pojedynczym obiektem, lecz także wieloma jednocześnie. Smartfonem otworzysz drzwi do garażu, bramę wjazdową w pracy, a także sprawdzisz, czy dom jest zamknięty z każdego miejsca na świecie.

GateBox współpracuje z większością bram elektrycznych na rynku. Dostęp do niego możesz przydzielić wielu osobom — rodzinie, ogrodnikowi, sąsiadom. Korzystanie z niego nie wymaga dodatkowych urządzeń i odbywa się bez ukrytych opłat. Dzięki niemu możesz sterować wieloma bramami z jednej aplikacji.

Ile razy zdarzyło Ci się narzekać na mały zasięg pilota do bramy? Jak często na ruchliwej ulicy spowodowałeś korek przy wjeździe na własną posesję? Z GateBox’em problem zasięgu nie istnieje. Bramę wjazdową i garażową otworzysz w dowolnym momencie i miejscu.

GateBox - sterownik do bram, drzwi i furtek

Wygoda i bezpieczeństwo

Sprawny smartfon z dostępem do Internetu i aplikacji wBox. Z GateBox’em tyle wystarczy, by otwierać i zamykać nie tylko dom, lecz także drzwi i bramy znajdujące się w pracy i innych lokalizacjach. Upewnij się, że Twoje otoczenie jest bezpieczne, gdy Ty wyjechałeś.

Od teraz pęk kluczy nie będzie obciążał Twojej kieszeni. Smartfon wystarczy, by otworzyć drzwi zaopatrzone w nasz moduł. Gdy zgubisz telefon, wystarczy zablokować dostęp, a następnie otworzyć dom lub mieszkanie za pomocą innego urządzenia. Dzięki temu unikniesz wymiany zamków. 

GateBox - sterownik do bram, drzwi i furtek

Gdziekolwiek jesteś

Właśnie wyjechałeś na ważne spotkanie, a ciągle zastanawiasz się, czy drzwi są zamknięte? Nie zawracaj! Nerwowe szarpanie za klamkę to tylko strata czasu. Zjedź na pobocze, uruchom aplikację wBox (znajdziesz na App Store oraz Google Play) i sprawdź, czy dom jest zamknięty. Nasz system pomoże Ci unikać spóźnień.

GateBox - sterownik do bram, drzwi i furtek

Proste i skuteczne

By móc sterować dowolnymi bramami i drzwiami, niewielki sterownik podłącz do napędu elektrycznego lub zamka elektrycznego. Bez drogiego systemu kontroli dostępu. Steruj domem jak Ci wygodnie — za pomocą smartfona, tabletu oraz komputera. Otwórz się na zmiany.

Instalacja modułu nie wymaga wzywania ekipy fachowców. Wszystko zrobisz sam w oparciu o naszą instrukcję. Po uruchomieniu aplikacji oraz kalibracji urządzenia, GateBox jest już gotowy do użycia. Sterownik współpracuje z większością bram elektrycznych.

A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak stworzyć Garaż Smart za pomocą steroników Blebox, przy użyciu nie tylko GateBox, zapraszamy do artykułu pod tym linkiem.

Powiązane artykuły

Smart Car, czyli o technologii teraźniejszości

Sam & Sara

Rolety z ShutterBox – smart sterownik do rolet i nie tylko

Sam & Sara

Smartwatch – inteligentny zegarek przyszłości

Sam & Sara

Dodaj komentarz