Gadżety Smart home Smart news

Rolety z ShutterBox – smart sterownik do rolet i nie tylko

Rolety z ShutterBox - smart sterownik do rolet i nie tylko
Sterowane rolety, kierowanie żaluzjami, oknami i markizami jest możliwe za pomocą smartfona. Zamknięte rolety zapewnią bezpieczeństwo domu podczas twojego wyjazdu, stanowią dodatkową izolację cieplną i przede wszystkim ograniczają dostęp światła. Od teraz zapanujesz nad nimi za jednym dotknięciem palca, z każdego miejsca na świecie. Czy skorzystasz z mocy, którą ci dajemy?

Aby w pełni cieszyć się możliwościami inteligentnego sterowania opisanymi powyżej, konieczny jest zakup sterownika shutterBox. Jego montaż jest na tyle przystępny, że z pomocą instrukcji łatwo zainstalujesz go przy włączniku rolety, żaluzji, czy markizy. Aby sterować systemem zdalnie należy także zainstalować darmową aplikację wBox (dostępna w sklepie Google Play oraz App Store) na smartfonie, tablecie lub komputerze. Jej przejrzysty interface pomoże otwierać, zamykać, a także tworzyć harmonogramy dla każdego rodzaju elektrycznej zasłony czy okna. 

Za pomocą urządzenia możesz sterować urządzeniami w domu, ogrodzie czy firmie. Jedynym wymogiem działania jest tylko aktywna sieć WiFi.

Wygoda

Jednym dotknięciem palca zmienisz pozycję jednej rolety, wszystkich rolet lub każdej z osobna. Bez trudu ustawisz im taką wysokość, by ilość wpadającego światła była odpowiednia. Rolety możesz regulować z pozycji wygodnej kanapy, podczas seansu, a markizy gdy opalasz się na tarasie. 

Dzięki tworzeniu harmonogramów masz możliwość zasłonić rolety i żaluzje gdy zachodzi słońce. Ustal czas tak, by współgrał z twoim stylem życia. Możesz także otwierać okna czasowo i wietrzyć dom w dowolnych odstępach czasu. Również te okna, które są ulokowane zbyt wysoko by je dosięgnąć. System w prosty sposób uchroni także twoją prywatność.  

Rolety z ShutterBox - smart sterownik do rolet i nie tylko
Czy wiesz jak w prosty sposób sprawdzisz czy rolety w Twoim domu są otwarte? Wpadnij do nas i sprawdź sam.

Pomoc na co dzień

Poza tym, że zewnętrzne rolety stanowią większe wyzwanie dla potencjalnych złodziei, technologia pomaga także w inny sposób. Dzięki niej nie zapomnisz zamknąć okien, gdy pada deszcz. Nawet jeśli się to zdarzy, sprawdzisz poziom swoich rolet, okien, żaluzji i markiz na smartfonie w każdej chwili. 

Skorzystaj z technologii ze Smartboxem.

Powiązane artykuły

Sztuczna inteligencja i tajemnicza przyszłość Smart home

Sam & Sara

Dom pasywny – ekonomia i ekologia w jednym stali domu

Sam & Sara

Smartwatch – inteligentny zegarek przyszłości

Sam & Sara

Dodaj komentarz